Ηλεκτρικός κινητήρας 5,5kW 2900 rpm 400V 1AL132S1-2
| Μοντέλο | 1AL-132S1-2 |
| Απόδοση | 5,5 kW |
| Ονομαστική τάση | 400/690 V |
| Πλαίσιο | 132 mm |
| Πόλος | 2 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 2900 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 322,00 € through 353,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 







