
Ηλεκτρικός κινητήρας 4kW 1435 rpm 400V 1AL112M-4
| Μοντέλο | 1AL-112M-4 |
| Απόδοση | 4 kW |
| Ονομαστική τάση | 400/690 V |
| Πλαίσιο | 112 mm |
| Πόλος | 4 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 1435 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 234,00 € through 257,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 






