Ηλεκτρικός κινητήρας 3kW 2895 rpm, IE3, 400V 3AL100L-2 Price range: 234,00 € through 253,00 €Επιλογή
| Μοντέλο | 3AL-100L-2 |
| Απόδοση | 3 kW |
| Ονομαστική τάση | 400/690 V |
| Πλαίσιο | 100 mm |
| Πόλος | 2 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 2895 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 234,00 € through 253,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή



Ηλεκτρικός κινητήρας 3kW 2895 rpm, IE3, 400V 3AL100L-2