Ηλεκτρικός κινητήρας 3kW 2860 rpm 400V 1AL100L-2
| Μοντέλο | 1AL-100L-2 |
| Απόδοση | 3 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 100 mm |
| Πόλος | 2 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 2860 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 185,00 € through 202,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 







