Ηλεκτρικός κινητήρας 1,5kW 690 rpm 400V 1AL112M-8
| Μοντέλο | 1AL-112M-8 |
| Απόδοση | 1,5 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 112 mm |
| Πόλος | 8 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 690 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 274,00 € through 301,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 







