Ηλεκτρικός κινητήρας 0,55kW 680 rpm 400V 1AL90L-8
| Μοντέλο | 1AL-90L-8 |
| Απόδοση | 0,55 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 90 mm |
| Πόλος | 8 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 680 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 165,00 € through 181,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 







