
Ηλεκτρικός κινητήρας 0,25kW 645 rpm 400V 1AL80M2-8
| Μοντέλο | 1AL-80M2-8 |
| Απόδοση | 0,25 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 80 mm |
| Πόλος | 8 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 645 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 121,00 € through 133,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 






