Ηλεκτρικός κινητήρας 5,5kW 960 rpm 400V 1AL132M2-6
| Μοντέλο | 1AL-132M2-6 |
| Απόδοση | 5,5 kW |
| Ονομαστική τάση | 400/690 V |
| Πλαίσιο | 132 mm |
| Πόλος | 6 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 960 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 406,00 € through 446,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 







