Ηλεκτρικός κινητήρας 5,5kW 1440 rpm 400V 1AL132S-4
| Μοντέλο | 1AL-132S-4 |
| Απόδοση | 5,5 kW |
| Ονομαστική τάση | 400/690 V |
| Πλαίσιο | 132 mm |
| Πόλος | 4 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 1440 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 334,00 € through 367,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 







