Ηλεκτρικός κινητήρας 0,75kW 680 rpm 400V 1AL100L1-8
| Μοντέλο | 1AL-100L1-8 |
| Απόδοση | 0,75 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 100 mm |
| Πόλος | 8 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 680 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 194,00 € through 213,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 







