Ηλεκτρικός κινητήρας 0,55kW 880 rpm 400V 1AL80M2-6
| Μοντέλο | 1AL-80M2-6 |
| Απόδοση | 0,55 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 80 mm |
| Πόλος | 6 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 880 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 125,00 € through 137,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 







