Ηλεκτρικός κινητήρας 0,25kW 870 rpm 400V 1AL71M2-6
| Μοντέλο | 1AL-71M2-6 |
| Απόδοση | 0,25 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 71 mm |
| Πόλος | 6 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 870 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 97,00 € through 106,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 







