
Ηλεκτρικός κινητήρας 2,2kW 1420 rpm 400V 1AL100L1-4
| Μοντέλο | 1AL-100L1-4 |
| Απόδοση | 2,2 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 100 mm |
| Πόλος | 4 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 1420 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 170,00 € through 186,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 






