Ηλεκτρικός κινητήρας 0,25kW 2720 rpm 400V 1AL63M2-2
| Μοντέλο | 1AL-63M2-2 |
| Απόδοση | 0,25 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 63 mm |
| Πόλος | 2 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 2720 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 81,00 € through 89,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 







