Ηλεκτρικός κινητήρας 0,75kW 2890 rpm, IE3, 400V 3AL80M1-2 Price range: 114,00 € through 123,00 €Επιλογή
| Μοντέλο | 3AL-80M1-2 |
| Απόδοση | 0,75 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 80 mm |
| Πόλος | 2 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 2890 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 114,00 € through 123,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή



Ηλεκτρικός κινητήρας 0,75kW 2890 rpm, IE3, 400V 3AL80M1-2