Ηλεκτρικός κινητήρας 2,2kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL112M-6 Price range: 287,00 € through 310,00 €Επιλογή
| Μοντέλο | 3AL-112M-6 |
| Απόδοση | 2,2 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 112 mm |
| Πόλος | 6 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 970 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 287,00 € through 310,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή



Ηλεκτρικός κινητήρας 2,2kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL112M-6