Ηλεκτρικός κινητήρας 4kW 1460 rpm, IE3, 400V 3AL112M-4 Price range: 357,00 € through 386,00 €Επιλογή
| Μοντέλο | 3AL-112M-4 |
| Απόδοση | 4 kW |
| Ονομαστική τάση | 400/690 V |
| Πλαίσιο | 112 mm |
| Πόλος | 4 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 1460 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 357,00 € through 386,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή



Ηλεκτρικός κινητήρας 4kW 1460 rpm, IE3, 400V 3AL112M-4