Ηλεκτρικός κινητήρας 3kW 1455 rpm, IE3, 400V 3AL100L2-4 Price range: 276,00 € through 298,00 €Επιλογή
| Μοντέλο | 3AL-100L2-4 |
| Απόδοση | 3 kW |
| Ονομαστική τάση | 400/690 V |
| Πλαίσιο | 100 mm |
| Πόλος | 4 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 1455 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 276,00 € through 298,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή



Ηλεκτρικός κινητήρας 3kW 1455 rpm, IE3, 400V 3AL100L2-4