Ηλεκτρικός κινητήρας 3kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL132S-6 Price range: 348,00 € through 376,00 €Επιλογή
| Μοντέλο | 3AL-132S-6 |
| Απόδοση | 3 kW |
| Ονομαστική τάση | 400/690 V |
| Πλαίσιο | 132 mm |
| Πόλος | 6 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 970 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 348,00 € through 376,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή



Ηλεκτρικός κινητήρας 3kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL132S-6