Ηλεκτρικός κινητήρας 2,2kW 2855 rpm 400V 1AL90L-2
| Μοντέλο | 1AL-90L-2 |
| Απόδοση | 2,2 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 90 mm |
| Πόλος | 2 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 2855 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 147,00 € through 161,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 







