Ηλεκτρικός κινητήρας 1,5kW 955 rpm, IE3, 400V 3AL100L-6 Price range: 234,00 € through 253,00 €Επιλογή
| Μοντέλο | 3AL-100L-6 |
| Απόδοση | 1,5 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 100 mm |
| Πόλος | 6 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 955 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 234,00 € through 253,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή



Ηλεκτρικός κινητήρας 1,5kW 955 rpm, IE3, 400V 3AL100L-6