Ηλεκτρικός κινητήρας 0,75kW 1430 rpm, IE3, 400V 3AL80M-4 Price range: 129,00 € through 139,00 €Επιλογή
| Μοντέλο | 3AL-80M-4 |
| Απόδοση | 0,75 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 80 mm |
| Πόλος | 4 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 1430 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 129,00 € through 139,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή



Ηλεκτρικός κινητήρας 0,75kW 1430 rpm, IE3, 400V 3AL80M-4