Ηλεκτρικός κινητήρας 0,37kW 1340 rpm 400V 1AL71M2-4
| Μοντέλο | 1AL-71M2-4 |
| Απόδοση | 0,37 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 71 mm |
| Πόλος | 4 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 1340 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 89,00 € through 97,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 







