
Ηλεκτρικός κινητήρας 0,12kW 2720 rpm 400V 1AL562-2
| Μοντέλο | 1AL-562-2 |
| Απόδοση | 0,12 kW |
| Ονομαστική τάση | 230/400 V |
| Πλαίσιο | 56 mm |
| Πόλος | 2 |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Ταχύτητα | 2720 rpm |
| Τύπος πλαισίου | αλουμίνιο |
Price range: 69,00 € through 75,00 €
Σε απόθεμαΕάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας:
100% ασφαλής πληρωμή


Μεγάλη αποθήκη και παραγωγή σε ένα μέρος 






